Zyrtarët nga Policia e Kosovës marrin pjesë ne konferencën rajonale me...
Drejtori i përgjithshëm i PK-së z.Maxhuni me stafin e tij të lartë, duke...
Policia e Kosovës - 2016
Zv. Drejtori i Përgjithshëm z. Naim Rexha priti një delegacion ne krye me John...
Policia e Kosovës në bashkëpunim të ngushtë me Organizatën për...
Drejtori I Pergjithshem z. Shpend Maxhuni priti ne nje takim njoftues Komandantin e ri te MSU...
Drejtori i Përgjithshëm i Policisë së Kosovës, Z. Shpend MAXHUNI, me...
Sot me datë 19.10.2016 Zëvendësdrejtori i Përgjithshëm për...
Drejtori i Përgjithshëm i Policisë së Kosovës z. Shpend Maxhuni po...
Sulmohet një person në Prishtinë Prishtinė, 23 mars 2017 –Mbrėmė rreth orės 23:30, policia ka marrė informacionin se nė lagjen e spitalit nė Prishtinė, saktėsisht nė rrugėn “Mbreti Gent”, njė person ėshtė sulmuar me mjet tė fortė (shufėr), prej dy personave tė dyshuar. më shumë
Arrestohet një person i dyshuar për veprën mashtrim Prishtinė, 22 mars 2017 – Njėsiti i hetimeve, qė operon nė kuadėr tė rajonit tė Prishtinės nė vazhdėn e pandėrprerė tė punės intensive, me synim dhe nė drejtim tė pėrmirėsimit nė vazhdimėsi tė parametrave tė rendit dhe tė sigurisė, duke i dhėnė pėrparėsi luftės kundėr... më shumë
Arrestohen tre persona të dyshuar për grabitje të armatosur Prishtinė, 21 mars 2017 – Njėsiti i hetimeve, qė operon nė kuadėr tė rajonit tė Prishtinės vazhdimisht ėshtė duke organizuar punėn e tij, me fokus tė veēantė zbardhjen e veprave kriminale, identifikim dhe arrestimin e tė dyshuarve tė implikuar nė ngjarjet kriminale. më shumë

Raporto krimin