Drejtori i Përgjithshëm i Policisë së Kosovës z. Shpend Maxhuni mbajti...
Kryeministri i Republikës së Kosovës, Ramush Haradinaj, ka vizituar sot Policinë...
Zëvendësdrejtori i Përgjithshëm për Operativ z. Naim Rexha së bashku...
Shënohet 18 vjetori i themelimit të Policisë së Kosovës
Drejtori i përgjithshëm i Policisë së Kosovës z. Shpend Maxhuni, priti...
Policia e Kosovës ngushëllon familjen Rexhepi pas ndarjes nga jeta të...
Shefi i Misionit të OSBE-së në Kosovë, Ambasadori Jan Braathu i shoqëruar...
Prishtinë, 26 korrik 2017, Shënimi i përvjetorit të gjashtë i rënies...
Drejtori I Pergjithshem z. Shpend Maxhuni priti sot ne nje takim njoftues menagjeren e re te ICITAP...
Njoftim për media Prishtinė, 15 shkurt 2018

Pėrmes kėsaj shkrese zyrtare ju njoftojmė qė nesėr me datėn 16.02.2018, me rastin e dhjetėvjetorit tė pavarėsisė sė Kosovės, Policia e Kosovės do tė organizojė njė aktivitet miqėsor, bashkėpunues dhe vetėdijesues nė aspektin e sigurisė.
më shumë

Raporto krimin