Drejtori i Përgjithshëm i Policisë së Kosovës z. Shpend Maxhuni mbajti...
Kryeministri i Republikës së Kosovës, Ramush Haradinaj, ka vizituar sot Policinë...
Zëvendësdrejtori i Përgjithshëm për Operativ z. Naim Rexha së bashku...
Shënohet 18 vjetori i themelimit të Policisë së Kosovës
Drejtori i përgjithshëm i Policisë së Kosovës z. Shpend Maxhuni, priti...
Policia e Kosovës ngushëllon familjen Rexhepi pas ndarjes nga jeta të...
Shefi i Misionit të OSBE-së në Kosovë, Ambasadori Jan Braathu i shoqëruar...
Prishtinë, 26 korrik 2017, Shënimi i përvjetorit të gjashtë i rënies...
Drejtori I Pergjithshem z. Shpend Maxhuni priti sot ne nje takim njoftues menagjeren e re te ICITAP...
Rasti i vrasjes në Mitrovicë Prishtinė, 17 janar 2018

Lidhur me rastin e vrasjes sė z. Ivanoviq, tė ndodhur dje rreth orės 08:10 min., nė rrugėn “Sutjeska” nė veri tė Mitrovicės, Policia e Kosovės ka vazhduar me aktivitete intensive operacionale dhe hetimore pėr zbardhjen e kėsaj vepre...
më shumë
Sulmohen me armë zjarri zyrtarët policorë në Gjakovë Gjakovė, 15 janar 2018

Me datėn 15 janar, rreth orės 13:30 zyrtarėt policorė nga Njėsia Kundėr Trafikimit me Narkotikė nė kuadėr tė DRP-Gjakovė, pėrderisa ishin nė implementim tė planit operativ “Stop drogės nė shkolla” janė sulmuar me armė zjarri nga njė...
më shumë
KOMUNIKATË PËR MEDIA Prishtinė, 16 janar 2018

Rreth orės 08:10 min, nė rrugėn “Sutjeska” nė veri tė Mitrovicės, ėshtė regjistruar njė incident me pėrdorim armė zjarri, me ē’rast persona deri mė tani tė panjohur kanė shtėnė nė drejtim tė z. Oliver Ivanovic, i cili fillimisht...
më shumë

Raporto krimin