Zyra për informim dhe marrëdhënie me publikun e PK-së

Arrestohet i dyshuari për “Falsifikim të parasë”

Drejtoria për hetimin e krimeve të rënda në Prishtinë, përmes rrugëve operative-hetimore ka pranuar informacione për disa persona të cilët dyshohet që merreshin me veprimtari kriminale gjegjësisht krim të organizuar dhe falsifikim të parasë.më shumë

Armëmbajtje ilegale

Mushtisht – Suharekë, 24 janarRreth orës 07:25, policë nga Stacioni policor i Suharekës kanë bastisur një shtëpi banimi në fshatin Mushtisht pasi ekzistonte dyshimi se Sh. A. para ca ditësh kishte shtënë me armë me ç’rast kishte shkaktuar rrezik të përgjithshëm për banorët. Gjatë bastisjes, policia ka gjetur:më shumë

Informatë për gjendjen në trafik Peje- Kullë-Rozhajë

Të reshurat e dëborës të datës 24//25/01/2012/, kanë vështirësuar lëvizjen ne rrugën Pejë- Kullë-Rozhajmë shumë

Arrestohen katër persona të dyshuar për grabitje të armatosur

Prishtinë, 25 janar 2012 – Me datën 24.01.2012 në 20:35, janë arrestuar katër persona të dyshuar për grabitje të armatosur. më shumë

previous

1-4 Nga 4

next

Informata

Raporto Krimin Në

info@kosovopolice.com

Personat në Kërkim

Kliko këtu