Drejtori i Përgjithshëm i Policisë së Kosovës, z. Shpend Maxhuni, po...
Konferencë e organizuar nga Policia e Kosovës, e cila i dedikohet disa operacioneve...
Pamje nga konferenca e përbashkët e Prokurorisë se Shtetit dhe Policisë se...
Pamje gjatë konferencës së organizuar nga Policia e Kosovës sot më...
Sot z. Shpend Maxhuni- Drejtor i Përgjithshëm i PK-së priti në takim një...
Foto nga takimi konsultativ me subjektet jashtepolicore lidhur me Planin Zhvillimor Strategjik...
Drejtori i Përgjithshëm i Policisë së Kosovës, z.Shpend Maxhuni sot (11....
Sot (10.9.2015), Drejtori i Përgjithshëm i Policisë së Kosovës, z.Shpend...
Policia e Kosovës sot shënoi 16 vjetorin e themelimit
INFORMACION PËR MEDIA - (shtesë 1) Informacion shtesė i Policisė sė Kosovės lidhur me veprimet policore te Kuvendi i Republikės sė Kosovės
Prishtinė, 30 nėntor 2015

ORA 15:15,

Policia e Kosovės bazuar nė vendimin dhe kėrkesėn e kryesisė sė Kuvendit tė Republikės sė Kosovės ka vazhduar me...
më shumë
Informacione shtesë lidhur me zhvillimet pas manifestimit Prishtinė, 28 Nėntor 2015, ora 22:30

Policia e Kosovės ka vazhduar me realizimin e detyrave dhe pėrgjegjėsive ligjore, pėr ruajtjen e rendit dhe sigurisė publike, monitorimin e situatės nė vazhdimėsi dhe kthimin e sajė nė njė situatė normale, tė qetė dhe stabile.
më shumë
Informacione shtesë lidhur me zhvillimet pas manifestimit Prishtinė, 28 Nėntor 2015, ora 16:45

Policia e Kosovės bazuar nė detyrat dhe autorizimet ligjore ka vazhduar me monitorimin e situatės dhe realizimin e detyrave dhe pėrgjegjėsive ligjore, duke pėrfshirė edhe obligimet ligjore drejt zbatimit tė Urdhėr Arresteve tė...
më shumë

Raporto krimin