Nënshkruhen procedurat e përbashkëta të kontrollit kufitar të PKK...
Drejtori i Përgjithshëm i Policisë së Kosovës z. Shpend Maxhuni, sot me...
z. Shpend MAXHUNI, drejtor i Përgjithshëm i Policisë së Kosovës dhe z. Haki...
Drejtori i Përgjithshëm i Policisë së Kosovës z.Shpend Maxhuni i...
Ekipi i Policisë së Kosoves edhe këtë vit ka marr pjesë në turneun...
Drejtori i Përgjithshëm z. Shpend Maxhuni priti sot në takim një Delegacion nga...
Policia e Kosovës nënshkruan memorandum të bashkëpunimit me Policinë e...
Zyrtar policor, duke përfshirë edhe një zyrtare nga PK-ja, kanë marr pjesë...
Drejtori i Përgjithshëm i Policisë së Kosovës z. Shpend Maxhuni priti...
Komunikatë për media Prishtinė, 26 korrik 2016
Nė shenjė kujtimi dhe nderi lidhur me pėrvjetorin e pestė tė rėnies nė detyrė tė heroit tė Kosovės, zyrtarit policor Enver ZYMERI, u realizuan aktivitete dhe vizita te lapidari i heroit, varrezat e fshatit dhe tek familja e tij.
më shumë
Armë ilegale dhe para të dyshuara Prizren, 25 korrik

Rreth orės 01:00 tė mesnatės, nė njė pikė kontrolli nė rrugėn “Adem Jashari” Policia e ka ndaluar njė automjet tė llojit BMW me targa tė huaja nė tė cilin ndodheshin katėr persona dhe gjatė kontrollit nė njė ēantė tė vogėl ėshtė gjetur...
më shumë
Zjarrvënie Dragash, 24 korrik

Rreth orės 03:50 minuta, nė fshatin Shajne tė Dragashit, nė njė plevicė ka shpėrthyer zjarri, me ē’rast ėshtė djegur ushqim i bagėtive (sanė). Zjarrfikėsit dhe Policia kanė dalė nė vendin e ngjarjes. Tė lėnduar nė njerėz nuk ka ndėrsa dėmi...
më shumë

Raporto krimin