Nënshkruhen procedurat e përbashkëta të kontrollit kufitar të PKK...
Drejtori i Përgjithshëm i Policisë së Kosovës z. Shpend Maxhuni, sot me...
z. Shpend MAXHUNI, drejtor i Përgjithshëm i Policisë së Kosovës dhe z. Haki...
Drejtori i Përgjithshëm i Policisë së Kosovës z.Shpend Maxhuni i...
Ekipi i Policisë së Kosoves edhe këtë vit ka marr pjesë në turneun...
Drejtori i Përgjithshëm z. Shpend Maxhuni priti sot në takim një Delegacion nga...
Policia e Kosovës nënshkruan memorandum të bashkëpunimit me Policinë e...
Zyrtar policor, duke përfshirë edhe një zyrtare nga PK-ja, kanë marr pjesë...
Drejtori i Përgjithshëm i Policisë së Kosovës z. Shpend Maxhuni priti...
Armë ilegale dhe para të dyshuara Prizren, 25 korrik

Rreth orės 01:00 tė mesnatės, nė njė pikė kontrolli nė rrugėn “Adem Jashari” Policia e ka ndaluar njė automjet tė llojit BMW me targa tė huaja nė tė cilin ndodheshin katėr persona dhe gjatė kontrollit nė njė ēantė tė vogėl ėshtė gjetur...
më shumë
Zjarrvënie Dragash, 24 korrik

Rreth orės 03:50 minuta, nė fshatin Shajne tė Dragashit, nė njė plevicė ka shpėrthyer zjarri, me ē’rast ėshtė djegur ushqim i bagėtive (sanė). Zjarrfikėsit dhe Policia kanė dalė nė vendin e ngjarjes. Tė lėnduar nė njerėz nuk ka ndėrsa dėmi...
më shumë
Dy të arrestuar për shkaktim të rrezikut të përgjithshëm Prizren, 22 korrik

Hetues policorė tė Policisė sė Prizrenit, pas njė hetimi disa ditėsh rreth rastit tė shkaktimit tė pėrgjithshėm qė pati ndodhur nė rrugėn “Adem Jashari” nė Prizren, me ē’rast dy njerėz patėn marrė lėndime tė lehta trupore, tanimė kanė...
më shumë
Informim i opinionit lidhur me veprimet policore Prishtinė, 22 korrik 2016
Policia e Kosovės, me qėllim tė informimit tė drejtė tė opinionit publik dhe qytetarėve, pėrmes kėsaj komunikate zyrtare bėn tė ditura informacionet e sulmit ndaj veturės Audi A6 me targa lokale, nė tė cilėn gjendej ministri i Punėve tė Brendshme z....
më shumë

Raporto krimin