Zyra për informim dhe marrëdhënie me publikun e PK-së

Vdesin tre persona dhe lëndohen dy të tjerë nga zjarri që shpërtheu në një shtëpi në fshatin Vasilevë të Drenasit

Prishtinë, 09 shkurt 2012 – Ju njoftojmë se me datën 09.02.2012 në ora 13:20, policia ka marrë informatën se ka shpërthyer një zjarr në fshatin Vasilevë të komunës së Drenasit, saktësisht në një shtëpi, ku kanë humbur jetën tre persona dhe kanë pësuar lëndime dy të tjerë. Në vendngjarje kanë dalë të gjitha njësitë e nevojshme policore, zjarrfikësit dhe zyrtari për hetimin e shkaqeve të zjarrit si dhe ekipi mjekësor, i cili ka konstatuar vdekjen (karbonizimin) e tre personave: më shumë

Sulm ndaj personit zyrtar gjatë kryerjes së kryerjes së detyrës zyrtare

Me 07.02.2012 rreth orës 14:00 në rrugën ,,Ramadan Rexhepi” në Ferizaj, është sulmuar fizikisht drejtori i Spitalit Rajonal të Ferizajt, (G.B. 47 vjeç), nga ana e të dyshuarit, (E.E. 53 vjeç),më shumë

DY PERSONA NDALOHEN NË LOKALET POLICORE

Mitrovicë, e mërkurë, 8 shkurt, 2012.Dy persona, një mashkull 32 vjeçar dhe një femër 28 vjeçare, banor të republikës së Serbisë, janë ndaluar në lokalet policore në veri të Mitrovicës, mbi bazë të dyshimit se të njëjtit kishin hyrë ilegalisht në Republikën e Kosovësmë shumë

previous

1-3 Nga 3

next

Informata

Raporto Krimin Në

info@kosovopolice.com

Personat në Kërkim

Kliko këtu