Sot z. Shpend Maxhuni- Drejtor i Përgjithshëm i PK-së priti në takim një...
Foto nga takimi konsultativ me subjektet jashtepolicore lidhur me Planin Zhvillimor Strategjik...
Drejtori i Përgjithshëm i Policisë së Kosovës, z.Shpend Maxhuni sot (11....
Sot (10.9.2015), Drejtori i Përgjithshëm i Policisë së Kosovës, z.Shpend...
Policia e Kosovës sot shënoi 16 vjetorin e themelimit
2 Shtator 2015, në Kampin Vrella tek Pjesëtaret e Njësive Speciale është...
SHGPK morri pjesë në kremtimin e 100 vjetorit të themelimit të Asociacionit...
- 12.08.2015 ka filluar kampanja për \"Dhurimi vullnetar i gjakut\". Kjo fushatë...
Policia e Kosovës pranon si donacion pajisje nga EULEX.
Arrestohen dy të dyshuar për veprën penale ‘fajde’ Prishtinė, 1 tetor 2015

Policia e Kosovės nė vazhdėn e hetimeve tė kryera disamujore nga hetuesit kompetentė nė rajonin e Mitrovicės, e qė ndėrlidhen me luftimin e fenomenit tė fajdeve, ka intervistuar dhe mė pas ka arrestuar dy tė dyshuar, nėn dyshimin e bazuar se tė...
më shumë
Arrestohen katër persona për ‘kontrabandim të migrantëve’ Policia e Kosovės, respektivisht Drejtoria pėr Hetimin e Krimit tė Organizuar, pas hetimeve intensive tė kryera pėr disa muaj, lidhur me veprimtarinė kriminale tė njė grupi tė organizuar, qė nė vazhdimėsi merrej me kontrabandim tė migrantėve pėr nė shtetet e Bashkimit Evropian,... më shumë

Raporto krimin