Policia e Kosovës bazuar në trendet dhe kërcënimet nga krimet e rënda dhe...
U mbajt një takim i përbashkët i përfaqësuesve të Policisë...
Pamje gjatë vizitës në pikën kufitare në Jarinjë, presidenti...
Drejtori i Përgjithshëm i Policisë së Kosovës z.Shpend Maxhuni...
Pamje nga vizita e Zëvendës Presidentit Amerikan z. Joe BIDEN në Republikën e...
Nënshkruhen procedurat e përbashkëta të kontrollit kufitar të PKK...
Drejtori i Përgjithshëm i Policisë së Kosovës z. Shpend Maxhuni, sot me...
z. Shpend MAXHUNI, drejtor i Përgjithshëm i Policisë së Kosovës dhe z. Haki...
Drejtori i Përgjithshëm i Policisë së Kosovës z.Shpend Maxhuni i...
Arrestohet një person i dyshuar për ‘mashtrim’ Mitrovicė, 27 shtator 2016


Hetuesit e stacionit policor ‘Jugu’ nė Mitrovicė, nė orėt e mbrėmjes, tė datės 26 shtator 2016, arrijnė tė identifikojnė dhe tė arrestojnė tė dyshuarin K. H. 30 vjeēar, mbi dyshimet e arsyeshme pėr kryerje tė veprės penale...
më shumë
Komunikatë për media Konfiskohen 35 kilogramė substancė e dyshuar narkotike dhe arrestohet njė person i dyshuar pėr veprėn penale ‘blerje, posedim, shpėrndarje dhe shitje e paautorizuar e narkotikėve, substancave psikotrope dhe analoge’ më shumë

Raporto krimin