Drejtori i Përgjithshëm i Policisë së Kosovës, z. Shpend Maxhuni, po...
Konferencë e organizuar nga Policia e Kosovës, e cila i dedikohet disa operacioneve...
Pamje nga konferenca e përbashkët e Prokurorisë se Shtetit dhe Policisë se...
Pamje gjatë konferencës së organizuar nga Policia e Kosovës sot më...
Sot z. Shpend Maxhuni- Drejtor i Përgjithshëm i PK-së priti në takim një...
Foto nga takimi konsultativ me subjektet jashtepolicore lidhur me Planin Zhvillimor Strategjik...
Drejtori i Përgjithshëm i Policisë së Kosovës, z.Shpend Maxhuni sot (11....
Sot (10.9.2015), Drejtori i Përgjithshëm i Policisë së Kosovës, z.Shpend...
Policia e Kosovës sot shënoi 16 vjetorin e themelimit
Informacione shtesë lidhur me zhvillimet pas manifestimit Prishtinė, 28 Nėntor 2015, ora 22:30

Policia e Kosovės ka vazhduar me realizimin e detyrave dhe pėrgjegjėsive ligjore, pėr ruajtjen e rendit dhe sigurisė publike, monitorimin e situatės nė vazhdimėsi dhe kthimin e sajė nė njė situatė normale, tė qetė dhe stabile.
më shumë
Informacione shtesë lidhur me zhvillimet pas manifestimit Prishtinė, 28 Nėntor 2015, ora 16:45

Policia e Kosovės bazuar nė detyrat dhe autorizimet ligjore ka vazhduar me monitorimin e situatės dhe realizimin e detyrave dhe pėrgjegjėsive ligjore, duke pėrfshirė edhe obligimet ligjore drejt zbatimit tė Urdhėr Arresteve tė...
më shumë
Informacione lidhur me zhvillimet për 28 Nëntor Prishtinė, 28 Nėntor 2015,

Policia e Kosovės duke u bazuar nė autorizimet dhe detyrat ligjore, duke pas parasysh edhe rėndėsinė e krijimit tė njė ambienti tė qetė dhe tė sigurt pėr tė gjithė qytetarėt, veēanėrisht nė realizimin e aktiviteteve festive pėr nder tė 28...
më shumë

Raporto krimin