Drejtori i Përgjithshëm i Policisë së Kosovës z.Shpend Maxhuni i...
Ekipi i Policisë së Kosoves edhe këtë vit ka marr pjesë në turneun...
Drejtori i Përgjithshëm z. Shpend Maxhuni priti sot në takim një Delegacion nga...
Policia e Kosovës nënshkruan memorandum të bashkëpunimit me Policinë e...
Zyrtar policor, duke përfshirë edhe një zyrtare nga PK-ja, kanë marr pjesë...
Drejtori i Përgjithshëm i Policisë së Kosovës z. Shpend Maxhuni priti...
Drejtori i Përgjithshëm i Policisë së Kosovës, z. Shpend Maxhuni po merr...
Organizatoret e mini-maratonës (5-km), znj. Afërdita Paçarada dhe znj. Diellza...
Në një ceremoni të organizuar në ambientet e Drejtorisë së...
KOMUNIKATË PËR MEDIA Prishtinė, 26 qershor 2016
-
Sot mė 26.06.2016, duke filluat nga ora 09:30, nė Prishtinė, me rastin e shėnimit tė Ditės Ndėrkombėtare Kundėr Abuzimit dhe Trafikimit me Droga u mbajt njė konferencė e organizuar nga Policia e Kosovės dhe Ministria e Punėve tė...
më shumë
Drejtori i Përgjithshëm i Policisë së Kosovës z.Shpend Maxhuni i shoqëruar nga zyrtarë të lartë të PK-së, priti në takim zyrtarin Policor Rr.Anton Cena, njëherit kampion i Evropës dhe B Drejtori i Pėrgjithshėm i Policisė sė Kosovės z.Shpend Maxhuni i shoqėruar nga zyrtarė tė lartė tė PK-sė, priti nė takim zyrtarin Policor Rr.Anton Cena, njėherit kampion i Evropės dhe Botės nė xhudo, pėr polici dhe civilė nė kategorinė e veteranėve, pėr ti uruar sukseset e tija... më shumë
Armëmbajtje ilegale Dragash,17 qershor -

Rreth orės 17:25 minuta njė pronar i njė lokali hotelier nė fshatin Brezne ka njoftuar policinė pėr njė kanosje qė i ishte bėrė atij nga njė i dyshuar. Policia pasi kishte mbėrri nė vendin e ngjarjes kishe vėrejtur njė armė zjarri e llojit pushkė...
më shumë
Lëndim i rëndë trupor Dragash,19 qershor

-Rreth orės 16:49 minuta, nė Dragash ka ndodhur njė pėrleshje ku kanė qenė tė pėrfshirė pesė persona. Sipas raporteve hetimore thuhet se tė dyshuarit pėrpos mjeteve tė forta kanė pėrdorė edhe thikė dhe sėpatė. Prej tyre, dy kanė pėrfunduar nė...
më shumë

Raporto krimin