Drejtori i Përgjithshëm i Policisë së Kosovës, z. Shpend Maxhuni, po...
Konferencë e organizuar nga Policia e Kosovës, e cila i dedikohet disa operacioneve...
Pamje nga konferenca e përbashkët e Prokurorisë se Shtetit dhe Policisë se...
Pamje gjatë konferencës së organizuar nga Policia e Kosovës sot më...
Sot z. Shpend Maxhuni- Drejtor i Përgjithshëm i PK-së priti në takim një...
Foto nga takimi konsultativ me subjektet jashtepolicore lidhur me Planin Zhvillimor Strategjik...
Drejtori i Përgjithshëm i Policisë së Kosovës, z.Shpend Maxhuni sot (11....
Sot (10.9.2015), Drejtori i Përgjithshëm i Policisë së Kosovës, z.Shpend...
Policia e Kosovës sot shënoi 16 vjetorin e themelimit
INFORMACION PËR MEDIA-shtesë Prishtinė, 18 nėntor 2015, ora 19:30-

Pas shpėrndarjes sė mėhershme tė protestuesve, serish nė orėt e mbrėmjes njė numėr i protestuesve tė shoqėruar nga disa deputet, janė kthyer dhe kanė vazhduar tė qėndrojnė tė qetė para objektit tė Qeverisė sė Republikės sė...
më shumë

Raporto krimin