Zyrtar policor, duke përfshirë edhe një zyrtare nga PK-ja, kanë marr pjesë...
Drejtori i Përgjithshëm i Policisë së Kosovës z. Shpend Maxhuni priti...
Drejtori i Përgjithshëm i Policisë së Kosovës, z. Shpend Maxhuni po merr...
Organizatoret e mini-maratonës (5-km), znj. Afërdita Paçarada dhe znj. Diellza...
Në një ceremoni të organizuar në ambientet e Drejtorisë së...
Një delegacion nga Estonia u prit në takim zyrtar nga menaxhmenti i lartë i PK-se,...
Kryeministri i Republikës së Kosovës z.Isa Mustafa, i shoqëruar nga Ministri...
Zëvendësdrejtori Përgjithshëm për Operativë z.Naim Rexha i...
Presidentja e Republikës së Kosovës ndan medalje edhe për pjesëtarët e...
Konfiskohet një armë në Skenderaj Skenderaj, 22 maj 2016


Policia nė Skenderaj i ėshtė pėrgjigjur njė thirrje pėr intervenim nė njė zėnkė ndėrmjet njė ēifti bashkėshortor, tė raportuar rreth orės 23:50 tė datės 22 maj 2016.
më shumë
Mirënjohje për stacionin policor në Vushtrri Vushtrri, 19 maj 2016


Bazuar nė bashkėpunimin e ndėrsjellė ndėrmjet Policisė dhe institucioneve tė edukimit, stacionin policor nė Vushtrri, dje ka pranuar njė mirėnjohje nga drejtori i gjimnazit ‘Eqrem Ēabej’ nė Vushtrri.
më shumë

Raporto krimin