Drejtori i Përgjithshëm i Policisë së Kosovës z.Shpend Maxhuni...
Pamje nga vizita e Zëvendës Presidentit Amerikan z. Joe BIDEN në Republikën e...
Nënshkruhen procedurat e përbashkëta të kontrollit kufitar të PKK...
Drejtori i Përgjithshëm i Policisë së Kosovës z. Shpend Maxhuni, sot me...
z. Shpend MAXHUNI, drejtor i Përgjithshëm i Policisë së Kosovës dhe z. Haki...
Drejtori i Përgjithshëm i Policisë së Kosovës z.Shpend Maxhuni i...
Ekipi i Policisë së Kosoves edhe këtë vit ka marr pjesë në turneun...
Drejtori i Përgjithshëm z. Shpend Maxhuni priti sot në takim një Delegacion nga...
Policia e Kosovës nënshkruan memorandum të bashkëpunimit me Policinë e...
Informacion Ju informoj se sot me datė 24.08.2016, Policia e Kosovės (PK), nė kėtė rast Drejtoria e Policisė nė Bashkėsi nė bazė tė planifikimive bashkėpunuese me Qendrėn Operative Komunkuese, me Sektorin Kundėr Krimeve Kibernetike dhe atė tė Divizionit tė Njėsive tė Specializuara, kanė... më shumë

Raporto krimin