Drejtori i Përgjithshëm i Policisë së Kosovës, z. Shpend Maxhuni, po...
Konferencë e organizuar nga Policia e Kosovës, e cila i dedikohet disa operacioneve...
Pamje nga konferenca e përbashkët e Prokurorisë se Shtetit dhe Policisë se...
Pamje gjatë konferencës së organizuar nga Policia e Kosovës sot më...
Sot z. Shpend Maxhuni- Drejtor i Përgjithshëm i PK-së priti në takim një...
Foto nga takimi konsultativ me subjektet jashtepolicore lidhur me Planin Zhvillimor Strategjik...
Drejtori i Përgjithshëm i Policisë së Kosovës, z.Shpend Maxhuni sot (11....
Sot (10.9.2015), Drejtori i Përgjithshëm i Policisë së Kosovës, z.Shpend...
Policia e Kosovës sot shënoi 16 vjetorin e themelimit
Konfiskohet një armë Mitrovicė, 30 nėntor 2015

Policia nė Mitrovicė i ėshtė pėrgjigjur njė informacioni tė dhėnė nga qytetarėt pėr tė shtėna nė mbrėmje rreth orės 19:25 tė datės 30 nėntor 2015.

më shumë
INFORMACION PËR MEDIA - (shtesë 1) Informacion shtesė i Policisė sė Kosovės lidhur me veprimet policore te Kuvendi i Republikės sė Kosovės
Prishtinė, 30 nėntor 2015

ORA 15:15,

Policia e Kosovės bazuar nė vendimin dhe kėrkesėn e kryesisė sė Kuvendit tė Republikės sė Kosovės ka vazhduar me...
më shumë

Raporto krimin