Kryeministri i Republikës së Kosovës, Ramush Haradinaj, ka vizituar sot Policinë...
Zëvendësdrejtori i Përgjithshëm për Operativ z. Naim Rexha së bashku...
Shënohet 18 vjetori i themelimit të Policisë së Kosovës
Drejtori i përgjithshëm i Policisë së Kosovës z. Shpend Maxhuni, priti...
Policia e Kosovës ngushëllon familjen Rexhepi pas ndarjes nga jeta të...
Shefi i Misionit të OSBE-së në Kosovë, Ambasadori Jan Braathu i shoqëruar...
Prishtinë, 26 korrik 2017, Shënimi i përvjetorit të gjashtë i rënies...
Drejtori I Pergjithshem z. Shpend Maxhuni priti sot ne nje takim njoftues menagjeren e re te ICITAP...
Drejtori i Përgjithshëm z. Shepend Maxhuni u takua me z. Jean Marc Pisani,...
NJOFTIM PËR MEDIA FTESĖ


Tė nderuar,


Ju informojmė se Sindikata e Policisė sė Kosovės edhe kėtė vit nė shenjė respekti dhe pėrkujtimi pėr Heroin Enver Zymeri dhe zyrtarėt tjerė tė rėnė nė detyrė organizon edicionin e 5-tė tė lojėrave sportive, pėrkatėsisht...
më shumë

Raporto krimin