Drejtori i Përgjithshëm i Policisë së Kosovës, z. Shpend Maxhuni, po...
Konferencë e organizuar nga Policia e Kosovës, e cila i dedikohet disa operacioneve...
Pamje nga konferenca e përbashkët e Prokurorisë se Shtetit dhe Policisë se...
Pamje gjatë konferencës së organizuar nga Policia e Kosovës sot më...
Sot z. Shpend Maxhuni- Drejtor i Përgjithshëm i PK-së priti në takim një...
Foto nga takimi konsultativ me subjektet jashtepolicore lidhur me Planin Zhvillimor Strategjik...
Drejtori i Përgjithshëm i Policisë së Kosovës, z.Shpend Maxhuni sot (11....
Sot (10.9.2015), Drejtori i Përgjithshëm i Policisë së Kosovës, z.Shpend...
Policia e Kosovës sot shënoi 16 vjetorin e themelimit
Informacione shtesë lidhur me zhvillimet pas manifestimit Prishtinė, 28 Nėntor 2015, ora 22:30

Policia e Kosovės ka vazhduar me realizimin e detyrave dhe pėrgjegjėsive ligjore, pėr ruajtjen e rendit dhe sigurisė publike, monitorimin e situatės nė vazhdimėsi dhe kthimin e sajė nė njė situatė normale, tė qetė dhe stabile.
më shumë
Informacione shtesë lidhur me zhvillimet pas manifestimit Prishtinė, 28 Nėntor 2015, ora 16:45

Policia e Kosovės bazuar nė detyrat dhe autorizimet ligjore ka vazhduar me monitorimin e situatės dhe realizimin e detyrave dhe pėrgjegjėsive ligjore, duke pėrfshirė edhe obligimet ligjore drejt zbatimit tė Urdhėr Arresteve tė...
më shumë
Informacione lidhur me zhvillimet për 28 Nëntor Prishtinė, 28 Nėntor 2015,

Policia e Kosovės duke u bazuar nė autorizimet dhe detyrat ligjore, duke pas parasysh edhe rėndėsinė e krijimit tė njė ambienti tė qetė dhe tė sigurt pėr tė gjithė qytetarėt, veēanėrisht nė realizimin e aktiviteteve festive pėr nder tė 28...
më shumë
POLICIA E KOSOVËS APELON PËR SIGURI NË TRAFIK
Policia e Kosovės (PK) referuar kushteve atmosferike dhe me qėllim tė ngritjes sė nivelit tė sigurisė nė vend, ngritjes sė sigurisė nė komunikacionin rrugor, tani gjatė sezonit tė dimrit do tė ushtrojnė kontrolle tė vazhdueshme nė gjithė territorin e vendit, pėr tė krijuar...
më shumë

Raporto krimin