Zyra për informim dhe marrëdhënie me publikun e PK-së

Arrestohen katër persona për armëmbajtje pa leje Prishtinė, 15 mars 2017 – Hetuesit Rajonal tė Drejtorisė Rajonale tė Policisė nė Prishtinė, duke u mbėshtetur nė informata tė marra nga rrjetet sociale, ku persona tė dyshuar nė profilet e tyre ekspozonin armė, sot kanė realizuar njė operacion bastisjeje, i cili ka rezultuar me arrestimin e katėr personave tė dyshuar, pėr armėmbajtje pa leje. më shumë

Raporto krimin