Zyra për informim dhe marrëdhënie me publikun e PK-së

Takimi me Komisionin për Punë të Brendshme, Siguri dhe Mbikëqyrje të FSK-së - Policia e Kosovës dhe Shoqata e Grave ne Policinë e Kosovës Nė ambientet e Drejtorisė sė Pėrgjithshme tė Policisė sė Kosovės ,sot u mbajt Takimi i rradhės me Komisionin pėr Punė tė Brendshme, Siguri dhe Mbikėqyrje tė FSK-sė - Policia e Kosovės dhe Shoqata e Grave ne Policinė e Kosovės. Nikoqir tė kėtij takimi tė pėrbashkėt ishin Policia e Kosovės respektivisht Shoqata e Grave tė Policisė sė Kosovės. më shumë
KOMUNIKATË PËR MEDIA Nė luftėn kundėr trafikimit tė drogės Policia e Kosovės gjatė kėsaj jave ka arrestuar 34 persona tė dyshuar si dhe ka konfiskuar rreth 160 kg substancė tė dyshuar narkotike, para tė gatshme, armė, automjete dhe pajisje tė tjera më shumë
Policia e Kosovës në dy raste të ndara konfiskon mbi 66 kg substanca të dyshuara narkotike dhe arreston një person të dyshuar Prishtinė, 29 mars 2017

Policia e Kosovės nė vazhdėn e parandalimit, hetimit dhe luftimit tė kontrabandimit me substanca narkotike, dhe luftimin e dukurive tjera negative nė vend ka ndėrmarrė veprimet policore si nė vijim dhe nė dy raste tė ndara janė konfiskuar sasi e konsiderueshme e substancave tė dyshuara narkotike dhe ėshtė arrestuar njė person i dyshuar.
më shumë

Raporto krimin