Drejtori I Pergjithshem z. Shpend Maxhuni priti sot ne nje takim njoftues menagjeren e re te ICITAP...
Drejtori i Përgjithshëm z. Shepend Maxhuni u takua me z. Jean Marc Pisani,...
Drejtori i Përgjithshëm i Policisë së Kosovës, z. Shpend Maxhuni, priti...
Drejtori i Përgjithshëm i Policisë së Kosovës z. Shpend Maxhuni, priti...
Sot fëmijët e Institucionit Parashkollorë “Gëzimi Ynë” kanë...
Z. Shpend MAXHUNI, Drejtori i Përgjithshëm i Policisë, priti në takim zyrtarin...
Drejtori i Përgjithshëm i Policisë së Kosovës, z. Shpend Maxhuni i...
Zyrtarët nga Policia e Kosovës marrin pjesë ne konferencën rajonale me...
Drejtori i përgjithshëm i PK-së z.Maxhuni me stafin e tij të lartë, duke...
Reagim lidhur me shkrimin e publikuar në portalin lajmi.net i cili i referohet raportit të zyrës kombëtare të auditimit-Informacion lidhur me punimet në pikë-kalimin kufitare Merdare-Policia e Kosovës, në dy raste arreston pesë persona për Trafikimit me Qenie Njerëzore -INFORMACION NGA POLICIA E KOSOVËS-LOJA “BALENA E KALTËR” APO “BLUE WHALE GAME” E NJOHUR NDRYSHE EDHE SI LOJË VETËVRASËSE PËR TË RINJTË!-Drejtori i Përgjithshëm i Policisë së Kosovës, z. Shpend Maxhuni, priti në takim përfaqësues të lartë të institucioneve vendore dhe ndërkombëtare-Policia e Kosovës konfiskon mbi 136 kilogramë substancë të dyshuar narkotike të llojit marihuanë dhe arreston një të dyshuar të përfshirë në veprën penale ‘blerje, posedim, shpërnd-Policia e Kosovës realizon operacion kontrolli policor në autostradë për mjete të rënda transporti-Policia e Kosovës në bashkëpunim me Doganën e Kosovës vazhdon me realizimin e Planit Operativ \"Veturat e pa-doganuara\"-Policia e Kosovës, legjitimon 389 femra, punonjëse në lokale nate, me prejardhje nga vende të ndryshme dhe mbyllen 34 lokale të tilla -Arrestohen tre persona të dyshuar për veprën penale ‘shkaktim i rrezikut të përgjithshëm’-Njësia e trafikut rajonal ndërmerr masa shtesë, me qëllim të ngritjes së sigurisë dhe parandalimit të aksidenteve në trafik-Policia e Kosovës ka bërë me kohë planifikimet e saja policore duke hartuar urdhrin operativ “zgjedhjet e parakohshme parlamentare 2017” -Policia e Kosovës arreston tre të dyshuar për ‘trafikim me qenie njerëzore’ dhe identifikon dy viktima të trafikimit -Policia e Kosovës arreston pesë persona të dyshuar për përfshirje në vepra të ndryshme penale
Informacion lidhur me punimet në pikë-kalimin kufitare Merdare Policia e Kosovės njofton tė gjithė qytetarėt e saj, nė veēanti bashkatdhetarėt tė cilėt gjatė sezonit veror kalojnė pushimet e tyre nė Republikėn e Kosovės, se nė pikė-kalimin kufitare Merdare, qė e lidhė Republikėn e Kosovės me Serbinė, janė duke u kryer punime nė ndėrtimin e... më shumë
INFORMACION NGA POLICIA E KOSOVËS Prishtinė, 16 qershor 2017

Tė nderuar,

Pas sensibilizimit tė opinionit tė realizuar dje nga Policia e Kosovės, lidhur me lojėn “Balena Blu” vetėm gjatė ditės sė sotme janė lajmėruar gjashtė raste nė kuadėr tė stacioneve policore tė Drejtorisė...
më shumë

Raporto krimin