Drejtori i Përgjithshëm i Policisë së Kosovës z.Shpend Maxhuni i...
Ekipi i Policisë së Kosoves edhe këtë vit ka marr pjesë në turneun...
Drejtori i Përgjithshëm z. Shpend Maxhuni priti sot në takim një Delegacion nga...
Policia e Kosovës nënshkruan memorandum të bashkëpunimit me Policinë e...
Zyrtar policor, duke përfshirë edhe një zyrtare nga PK-ja, kanë marr pjesë...
Drejtori i Përgjithshëm i Policisë së Kosovës z. Shpend Maxhuni priti...
Drejtori i Përgjithshëm i Policisë së Kosovës, z. Shpend Maxhuni po merr...
Organizatoret e mini-maratonës (5-km), znj. Afërdita Paçarada dhe znj. Diellza...
Në një ceremoni të organizuar në ambientet e Drejtorisë së...
Dy të arrestuar për vjedhje të rëndë Prizren, 28 qershor

-Pas njė pune tri javėsh, grupi hetimor i Stacionit tė Policisė nė Prizren ka arritur t’i identifikojė e mė pas t’i arrestojė dy tė dyshuar tė cilėt nė bashkėveprim, nė orėt e vona tė mbrėmjes tė datės 05 qershor, kishin depėrtuar me...
më shumë
Reagim i Policisë së Kosovës Duke iu referuar publikimit dhe shperndarjes nė media tė ndryshme nė Kosovė, tė njė shkrimi botuar sot me datė 28.06.2016 nė Radion Europa e Lirė, ku Kosova paraqitet si “fabrikė” e xhihadistėve tė Ballkani më shumë
KOMUNIKATË PËR MEDIA Prishtinė, 28 qershor 2016 -

Nga data 28.06.2016 deri mė datėn 30.06.2016, nė Prishtinė me organizimin e OSBE-sė dhe Policisė sė Kosovės po mbahet konferenca rajonale e policisė pėr riēertifikim dhe trajnime tė promovimit pėr zyrtarėt policorė.
më shumë
Komunikatë për media Prishtinė, 28 qershor 2016 -

Policia e Kosovės lidhur me aktivitetet dhe manifestimet tradicionale religjioze ortodokse tė festės sė ‘Vidovdanit’ ka ndėrmarr me kohė tė gjitha veprimet paraprake dhe ka pėrgatitur planin operativ pėr menaxhimin e situatės sė...
më shumë

Raporto krimin