Zyra për informim dhe marrëdhënie me publikun e PK-së

INFORMIM PËR MBAJTJEN E TESTIMIT ME SHKRIM Tė gjithė aplikantet tė cilėt i kanė plotėsuar kriteret e konkursit publik tė shpallur me datė 16.Prill 2018 deri me 10 Maj 2018 pėr zyrtar policor, ftohen qė t’i nėnshtrohen testimit me shkrim i cili do tė mbahet nė nivel tė Drejtorive Rajonale tė Policisė sė Kosovės me datat 15 dhe 16 Shtator 2018. më shumë
Informacion Prishtinė, 30 gusht 2018 – Ju njoftojmė se sot rreth orės 15:00 policia ka marrė informatėn pėr njė grabitje tė armatosur. më shumë

Raporto krimin