Policia e kosovës
Policija Kosova / Kosovo Police

Arrestohet një person i dyshuar për veprën penale lëndim i lehtë trupor

 

Mitrovicë, 23 janar 2023

Në orët e pasdites së sotme, hetuesit Policor në kuadër të Stacionit Policor Jugu në Mitrovicë, kanë identifikuar dhe arrestuar një person të dyshuar për përfshirje në veprën penale lëndim i lehtë trupor.

Arrestimi i të dyshuarit m/sh/kosovar, rreth 22 vjeçar, është bërë mbi dyshime të arsyeshme për përfshirje në veprën penale lëndim i lehtë trupor i ndodhur dje me datën 22 janar 2023, në fshatin Suhodoll të Mitrovicës.

Pas intervistimit me urdhër të prokurorit të rastit të dyshuarit i është caktuar masa e ndalimit për 48 orë.

Biografia

Ushtrues detyre i Drejtorit të Përgjithshëm të Policisë së Kosovës

Z. Fehmi HOTI

https://www.facebook.com/KosovoPolice
Statstikat e përgjithshme: 2023-01-27
0
Aksidentet Fatale
24
Aksidentet Me te Lenduar
20
Aksidentet Pa te Lenduar
1739
Tiketa Trafiku Te Shqiptuara
27
Arrestime
13
Ne Mbajtje