Policia e kosovës
Policija Kosova / Kosovo Police

Arrestohet një person i dyshuar për ...

Mbrëmë nga njësite policore të stacionit Veriu në Prishtinë, është arrestuar një person i dyshuar për disa vjedhje…

Arrestohet një person i dyshuar për ...

Mbrëmë, nga zyrtarë të stacionin policor të Obiliqit, është arrestuar një person i dyshuar, të cilit ikanë gjet…

Sekuestrohen katër armë zjarri, tri ...

Policia e Rajonit të Prishtinës, respektivisht hetuesit e stacionit policor, Veriu dje kanë sekuestruar katër armë zjarri, tri…

Prezantohen mjetet dhe arsenali i arm�...

Prishtinë, 25 shtator 2023 Në qendrën e njësive speciale “Enver Zymeri” u mbajt konferenca e jashtëzakonshme e cila…

Mbahet mbledhja komemorative në nderi...

Mbahet mbledhja komemorative në nderim të Heroit – Rreshter Afrim Bunjaku Prishtinë, më 25 shtator 2023 Sot më…

Arrestohen dy të dyshuar për shantaz...

Me datën 11.09.2023 në Stacionin Policor Gjilan viktima femër kosovare shqiptare ka raportuar se është duke u shantazhuar…

Arrestohet i dyshuari për vjedhje të...

Prizren, 25 shtator 2023 Njësiti i hetimeve të Stacionit Policor Prizren me datën 24.09.2023 përmes rrugëve operative ka…

Rastet e dhunës në familje në rajon...

Në Policinë Rajonale të Ferizajt gjatë javës që shkoi, nga data 18-24/09/2023 janë raportuar 9 raste të dhunës…

Arrestohet personi i kërkuar me urdh�...

Prishtinë, 25 shtator 2023 – Policia e rajonit të Prishtinës dje ka arrestuar një person të kërkuar me…

KOMUNIKATË PËR MEDIA –shtesë 3 &#...

KOMUNIKATË PËR MEDIA –shtesë 3 Prishtinë, më 24 shtator 2023 Si rezultat i përkushtimit dhe angazhimit të njësiteve…

Statstikat e përgjithshme: 2023-09-14
0
Aksidentet Fatale
25
Aksidentet Me te Lenduar
49
Aksidentet Pa te Lenduar
2282
Tiketa Trafiku Te Shqiptuara
10
Arrestime
9
Ne Mbajtje