Policia e kosovës
Policija Kosova / Kosovo Police

Informacione

Informacione

Zëvendësministri i MPBAP-së Bajram ...

Zëvendësministri i MPBAP-së Bajram Gecaj vizitoi Policinë e Kosovës Prishtinë, 24 mars 2020 Në ambientet e Drejtorisë së…

Me Shumë>

NJOFTIM PËR MEDIA

Referuar interesimit dhe kërkesave të shumta nga mediat Policia e Kosovës lëshon këtë njoftim Prishtinë, 24 mars 2020…

Me Shumë>

Komunikatë për media

Nr. 48/2020 Prishtinë, 20 mars Nga nesër do të mbyllen të gjitha parqet nëpër të gjithë qytetet në…

Me Shumë>

KRYEMINISTRI KURTI VIZITOI POLICINË E...

Prishtinë, 19 mars Kryeministri i Republikës së Kosovës, z. Albin Kurti, i shoqëruar nga U.D Ministri i Punëve…

Me Shumë>

Arrestohen katër të dyshuar për vra...

Drejtoria Rajonale e Policisë në Prishtinë, respektivisht njësiti për Hetime të Përgjithshme, ka realizuar një operacion policor, i…

Me Shumë>

Vdes një person në aksident trafiku...

Prishtinë, 11 mars 2020 – Sot rreth orës 07:00, në rrugën Ferizaj -Prishtinë, saktësisht në fshatin Qallapek, ka…

Me Shumë>

Biografia

Drejtor i Përgjithshëm i Policisë së Kosovës

Rashit Qalaj

Statstikat e përgjithshme: 2020-04-02
0
Aksidentet Fatale
8
Aksidentet Me te Lenduar
21
Aksidentet Pa te Lenduar
75
Tiketa Trafiku Te Shqiptuara
21
Arrestime
12
Ne Mbajtje