U. d. Drejtori i Përgjithshëm i Policisë së Kosovës z. Naim Rexha mori...
• Përfundoi konferenca dy ditore rajonale me drejtuesit e policive të shteteve...
Sot me datë 10.05.2018, Ministri i Punëve të Brendshme, z. Bejtush Gashi, i...
Sot me datë 07.05.2018, U.D. Drejtori i Përgjithshëm i Policisë së...
• U.D.Drejtori i përgjithshëm i Policisë së Kosovës z. Naim Rexha,...
Policia e Kosovës, Departamenti Policor Houston, Europol, ICITAP dhe Eulex - Iniciative e...
Sot në ambientet e DPP-së , drejtori i Përgjithshëm i Policisë z. Shpend...
Sot me datën 06.03.2018 drejtori i Përgjithshëm i Policisë së Kosovës,...
Drejtori Përgjithshëm i Policisë së Kosovës z.Shpend MAXHUNI po merr...
Arrestohet një person i dyshuar për vjedhje Prishtinė, 21 qershor 2018 – Dje nė pikėn kufitare, nė Kullė, ėshtė arrestuar njė person i dyshuar i cili ishte nė kėrkim policor. I dyshuari po kėrkohej nga stacioni policor Qendra nė Prishtinė, pėr disa raste tė vjedhjeve. më shumë
Shoqërohen dy të dyshuar për veprën shtrëngim Prishtinė, 19 qershor 2018 – Me datėn 18.06.2018 rreth orės 01:00, kemi pranuar informatėn se nė rrugėn “Nora e Hotit” nė Prishtinė, nga persona tė dyshuar, njė femėr ėshtė futur me forcė nė njė veturė tė tipit Golf 4, dhe janė larguar nga vendi i ngjarjes. më shumë
INFORMACION Prishtinė, 19 qershor 2018 - Sot rreth orės 12:00, policia ka marrė informacionin se nė rrugėn “Fitim Duraku” , nė Prishtinė, ka pasur tė shtėna me armė zjarri. më shumë

Raporto krimin