Policia e kosovës
Policija Kosova / Kosovo Police

Policia kufitare në veri inicion kat�...

Prishtinë, më 15 shtator 2023 Patrullat policore të policisë kufitare të rajonit të veriut, kanë vazhduar aktivitetet dhe…

Sekuestrohet një armë, personi i dys...

Mbrëmë rreth orës 23:00, njësiti policor i stacionit të Podujevës derisa ishte në një pikë kontrolli në fshatin…

Tejkalim në vijë të plotë

Gjilan, 14 shtator 2023 Drejtoria rajonale e Policisë Gjilan, njësiti i komunikacionit rrugor falë bashkëpunimit me qytetarë, kanë…

Policia në Mitrovicë konfiskon një ...

Mitrovicë, 14 shtator 2023 Ne orët e mbrëmjes se datës 13 shtator 2023, policia në Mitrovicën e Jugut,…

Arrestohen dy persona të kërkuar me ...

Nga njësite të stacionit policor Qendra në Prishtinë dhe stacionit të Drenasit, në lokacione të ndryshme janë realizuar…

Arrestohet një person për vjedhje

Nga zyrtarët policor të stacionit Qendra në Prishtinë, është arrestuar një person, për të cilin ekziston dyshimi i…

Rastet e dhunës në familje në rajon...

Në Policinë Rajonale të Ferizajt gjatë javës që shkoi, nga data 04-10/09/2023 janë raportuar 6 raste të dhunës…

Arrestohen dy persona të kërkuar me ...

Mitrovicë, 13 shtator 2023 Në 24 orët e fundit, njësitet policore në Mitrovicë e Vushtrri kanë arrestuar dy…

Policia e Kosovës, përmes njësisë ...

Policia e Kosovës, përmes njësisë FAST-Kosova, ka arrestuar një person të kërkuar me urdhër-arrest ndërkombëtar Prishtinë, më 12…

Policia e Kosovës në dy raste të nd...

Prishtinë, më 12 shtator 2023 Policia e Kosovës, gjegjësisht njësiti Task Forcë, në bashkëpunim me Doganën e Kosovës,…

Statstikat e përgjithshme: 2023-09-14
0
Aksidentet Fatale
25
Aksidentet Me te Lenduar
49
Aksidentet Pa te Lenduar
2282
Tiketa Trafiku Te Shqiptuara
10
Arrestime
9
Ne Mbajtje