Nënshkruhet Marrëveshja e Mirëkuptimit për patrullime të...
U. d. Drejtori i Përgjithshëm i Policisë së Kosovës z. Naim Rexha, priti...
U. d. Drejtori i Përgjithshëm i Policisë së Kosovës z. Naim Rexha mori...
• Përfundoi konferenca dy ditore rajonale me drejtuesit e policive të shteteve...
Sot me datë 10.05.2018, Ministri i Punëve të Brendshme, z. Bejtush Gashi, i...
Sot me datë 07.05.2018, U.D. Drejtori i Përgjithshëm i Policisë së...
• U.D.Drejtori i përgjithshëm i Policisë së Kosovës z. Naim Rexha,...
Policia e Kosovës ngushëllon familjen Rexhepi pas ndarjes nga jeta të...
Shefi i Misionit të OSBE-së në Kosovë, Ambasadori Jan Braathu i shoqëruar...
Kërkohet personi i dyshuar për vrasje Prishtinė, 20 korrik 2018 – Referuar rastit tė vrasjes qė ka ndodhur nė fshatin Tėrbovc –KK Lipjan, mė datė 14/07/2018, ku njė person (mashkull) M.G 54 vjeē, ėshtė vrarė nga arma e zjarrit, Drejtoria Rajonale e Policisė – Prishtinė me urdhėresė tė Prokurorisė... më shumë
Arrestohen dy persona të dyshuar për vjedhje Pejė, 20 korrik 2018Me datė 19.07.2018 rreth orės 15:30 policia ėshtė njoftuar pėr njė rast nė njė qendėr tregtare nė Pejė. Policia menjėherė ju ka pėrgjigjur rastit tė dyshuar pėr vjedhje dhe me tė arritur nė vendngjarje kanė hasur nė veturėn ‘Audi...
më shumë
Digjet një banesë në Prishtinë Prishtinė, 18 korrik 2018 – Sot rreth orės 14:30, policia ka marrė informatėn se nė afėrsi tė Parkut tė qytetit, saktėsisht nė rrugėn “ Halil Alidema” nė Prishtinė, njė banesė ėshtė pėrfshirė nga zjarri.

më shumë

Raporto krimin