Drejtori i Përgjthshëm i Policisë së Kosovës, z. Rashit Qalaj priti në...
Me 27.05.2019 drejtori Qalaj priti në një takim CSSP – Qendra e Berlinit për...
• Policia e Kosovës lanson fushatën ‘Të gjithë jemi...
Shefi i Misionit të OSBE-së në Kosovë, Ambasadori Jan Braathu i cili ishte i...
Sot me 1 mars 2019 drejtori i Përgjithshëm i PK-së z. Rashit Qalaj me...
Drejtori i Përgjithshëm i Policisë së Kosovës z. Rashit Qalaj, gjatë...
Drejtori i Përgjithshëm i PK-së z. Rashit Qalaj priti ambasadorin amerikan z. Philip...
Drejtori i Përgjithshëm i Policisë së Kosovës me menagjmentin e lartë...
Kryeministri i Republikës së Kosovës, z. Ramush Haradinaj, vizitoi sot...
Të shtëna në ahengje, konfiskohen tri armë Nė saje tė angazhimeve tė vazhdueshme nė parandalimin e tė shtėnave nė ahengje Policia nė Rajonin e Mitrovicės, po ndėrmerr tė gjitha masat e nevojshme policore pėr tė siguruar rendin dhe qetėsinė publike nė rajonin e Mitrovicės.

më shumë
Kërkesë për bashkëpunim Pejė, 9 gusht 2019


Policia e Kosovės, Drejtoria Rajonale e Policisė nė Pejė, ka siguruar autorizimin e Prokurorisė Themelore nė Pejė pėr publikimin e fotos tė personit tė dyshuar, me qėllim lokalizimin dhe rrjedhimisht arrestimin e tij.
më shumë

Raporto krimin