Sot me datë 19.10.2016 Zëvendësdrejtori i Përgjithshëm për...
Drejtori i Përgjithshëm i Policisë së Kosovës z. Shpend Maxhuni po...
Policia e Kosovës bazuar në trendet dhe kërcënimet nga krimet e rënda dhe...
U mbajt një takim i përbashkët i përfaqësuesve të Policisë...
Pamje gjatë vizitës në pikën kufitare në Jarinjë, presidenti...
Drejtori i Përgjithshëm i Policisë së Kosovës z.Shpend Maxhuni...
Pamje nga vizita e Zëvendës Presidentit Amerikan z. Joe BIDEN në Republikën e...
Nënshkruhen procedurat e përbashkëta të kontrollit kufitar të PKK...
Drejtori i Përgjithshëm i Policisë së Kosovës z. Shpend Maxhuni, sot me...
Arrestohen gjashtë persona të dyshuar për ‘lëndim trupor’-Policia e Kosovës arreston një person të dyshuar nën dyshimin e bazuar për “blerje, posedim, shperndarje dhe shitje e paautorizuar e narkotikeve, substancave psikotrope dhe analoge”, në sasi prej rreth 40 kg marihua-Arrestohen dy persona të dyshuar dhe konfiskohet marihuanë-Policia e Kosovës në dy raste arreston pesë (5) persona të dyshuar të involvuar në ‘trafikim me qenie njerëzore’ dhe ‘prostitucion’-Arrestohen tre persona nën dyshimin e bazuar për ‘vjedhje të rëndë’, ‘grabitje’ -23 armë të konfiskuara nga të shtënat në ahengje -Drejtori i Përgjithshëm i Policisë së Kosovës z. Shpend Maxhuni po qëndron për vizitë zyrtare në San Diego të Shteteve të Bashkuara të Amerikës-Arrestohen dy persona të dyshuar për veprën penale ‘vjedhje e rëndë’-Policia e Kosovës arreston pesë (5) persona të dyshuar për ‘blerje, posedim, shpërndarje dhe shitje e paautorizuar e narkotikëve , substancave psikotrope dhe analoge neni 273’, si dhe ‘mbajtje në pron&eum-Arrestohen tre persona të dyshuar për ‘grabitje’ në Gjakovë-Policia e Kosovës sqaron si në vijim:-Policia e Kosovës arreston një person të dyshuar për “trafikim me njerëz”-Arrestohen dy persona të dyshuar për ‘grabitje’ në Ferizaj-Policia e Kosovës në dy raste arreston gjashtë (6) persona të dyshuar të involvuar në “trafikim me qenie njerëzore” dhe “prostitucion”-Policia e Kosovës arreston dy persona të dyshuar për ‘blerje , posedim, shitje ose shpërndarje e paautorizuar e narkotikëve, substancave psikotrope ose analoge nga neni-273’, dhe ‘mbajtje në pronësi ,
Policia e Kosovës arreston një person të dyshuar nën dyshimin e bazuar për “blerje, posedim, shperndarje dhe shitje e paautorizuar e narkotikeve, substancave psikotrope dhe analoge”, në sasi prej rreth 40 kg marihua Prishtinė, 23 tetor 2016
Me datė 22.10.2016 rreth orės 06:55 nė PKK-Vermicė, Policia e Kosovės nė kėtė rast njėsia patrulluese kufitare derisa ishte me detyrė zyrtarė nė pikė vėzhgimi, afėr bregut tė liqenit ka vėrejtur njė person duke lėvizur nė kėmbė nga Republika e...
më shumë

Raporto krimin