Zyrtar policor, duke përfshirë edhe një zyrtare nga PK-ja, kanë marr pjesë...
Drejtori i Përgjithshëm i Policisë së Kosovës z. Shpend Maxhuni priti...
Drejtori i Përgjithshëm i Policisë së Kosovës, z. Shpend Maxhuni po merr...
Organizatoret e mini-maratonës (5-km), znj. Afërdita Paçarada dhe znj. Diellza...
Në një ceremoni të organizuar në ambientet e Drejtorisë së...
Një delegacion nga Estonia u prit në takim zyrtar nga menaxhmenti i lartë i PK-se,...
Kryeministri i Republikës së Kosovës z.Isa Mustafa, i shoqëruar nga Ministri...
Zëvendësdrejtori Përgjithshëm për Operativë z.Naim Rexha i...
Presidentja e Republikës së Kosovës ndan medalje edhe për pjesëtarët e...
Arrestohet i dyshuari për vjedhje të 13 biçikletave 30.5.2016, Ferizaj


Pas njė pune tė suksesshme operative, njėsitet policore tė stacionit policor nė Ferizaj kanė arrestuar tė dyshuarin pėr kryerjen e 13 veprave penale tė vjedhjeve nė kėtė qytet dhe rrethinė , tė kryera gjatė muajit tė kaluar tė kėtij viti. më shumë
Aksident trafiku me lëndime-fatalitet Fshati Brod,Shtėrpc


Mjekė kujdestarė tė QKUK-sė nė Prishtinė, kanė njoftuar se ka ndėrruar jetė, A.A. (51 vjeē) nga Gremja e Ferizajt, i aksidentuar mė 17.04.2016 nė afėrsi tė fshatit Brod tė Shtėrpcės.
Rasti kishte ndodhr nė aksin rrugor, Ferizaj –...
më shumë

Raporto krimin