Drejtori i Përgjithshëm i Policisë së Kosovës z.Shpend Maxhuni...
Pamje nga vizita e Zëvendës Presidentit Amerikan z. Joe BIDEN në Republikën e...
Nënshkruhen procedurat e përbashkëta të kontrollit kufitar të PKK...
Drejtori i Përgjithshëm i Policisë së Kosovës z. Shpend Maxhuni, sot me...
z. Shpend MAXHUNI, drejtor i Përgjithshëm i Policisë së Kosovës dhe z. Haki...
Drejtori i Përgjithshëm i Policisë së Kosovës z.Shpend Maxhuni i...
Ekipi i Policisë së Kosoves edhe këtë vit ka marr pjesë në turneun...
Drejtori i Përgjithshëm z. Shpend Maxhuni priti sot në takim një Delegacion nga...
Policia e Kosovës nënshkruan memorandum të bashkëpunimit me Policinë e...
Policia e Kosovës konfiskon mbi 65 kilogram substancë të dyshuar narkotike dhe arreston katër persona të dyshuar për vepër penale “Blerja, posedimi , shperndarja dhe shitja e paautorizuar e narkotikeve, substancave Prishtinė, 31 gusht 2016

Policia e Kosovės nė luftėn e saj tė pakompromis kunder dukurive negative nė vend, e nė veēanti nė luftimin dhe parandalimin e trafikimit me substanca narkotike dje me datė 30.08.2016, nė rajonin e Pejės me urdhėr tė gjykatės kompetente ka...
më shumë

Raporto krimin