z. Shpend MAXHUNI, drejtor i Përgjithshëm i Policisë së Kosovës dhe z. Haki...
Drejtori i Përgjithshëm i Policisë së Kosovës z.Shpend Maxhuni i...
Ekipi i Policisë së Kosoves edhe këtë vit ka marr pjesë në turneun...
Drejtori i Përgjithshëm z. Shpend Maxhuni priti sot në takim një Delegacion nga...
Policia e Kosovës nënshkruan memorandum të bashkëpunimit me Policinë e...
Zyrtar policor, duke përfshirë edhe një zyrtare nga PK-ja, kanë marr pjesë...
Drejtori i Përgjithshëm i Policisë së Kosovës z. Shpend Maxhuni priti...
Drejtori i Përgjithshëm i Policisë së Kosovës, z. Shpend Maxhuni po merr...
Organizatoret e mini-maratonës (5-km), znj. Afërdita Paçarada dhe znj. Diellza...
Identifikohet zjarrvënësi Suharekė, 29 qershor

-Rreth orės 03:05 tė datės 29 qershor, Policia nė Suharekė ishte njoftuar pėr njė zjarr i cili kishte shpėrthyer nė parkun e qytetit gjegjėsisht ishte djegur tėrėsisht njė shtėpizė druri e ndėrtuar nga Komuna e Suharekės pėr nevoja tė qytetarėve....
më shumë
Dy të arrestuar për vjedhje në xhami Prizren, 29 qershor

-Me datėn 27 korrik tė vitit tė kaluar, tė dyshuar tė panjohur deri mė sot, gjatė orėve tė natės, pasi i kishin prerė kabllot e kamerave incizuese nė Xhaminė e “Lagjes sė Trimave”, kishin thyer dyer e kasaforta tė metalta dhe kishin...
më shumë

Raporto krimin