Policia e kosovës
Policija Kosova / Kosovo Police

Sot, më 11.12.2020, në ambientet e D...

Sot, më 11.12.2020, në ambientet e Drejtorisë së Përgjithshme të Policisë në Prishtinë, u.d. drejtori i Përgjithshëm i…

Arrestohen dy perona të dyshuar për ...

Mbrëmë rreth orës 19:00, njësitet policore të stacionit Jugu në Prishtinë, kanë arrit që të identifikiojnë dhe arrestojnë…

Arrestohet një person i dyshuar për ...

Prishtinë, 10 dhjetor 2020 – Njësitet policore të rajonit të Prishtinës që nga fillimi i këtij muaji, i kanë dhënë përparësi luftës…

Arrestohet një person në Fushë Koso...

Prishtinë, 10 dhjetor  2020 – Sot rreth orës 09:00, njësia policore në pikë kontrolli në hyrje të Fushë…

Policia e Kosovës pranon një donacio...

Sot, më 10.12.2020, në Drejtorinë e Përgjithshëm të Policisë në Prishtinë, u.d. drejtori i Përgjithshëm i PK-së, z….

Sekuestrohet një revole me municion...

Prishtinë, 10 dhjetor  2020 – Në kuadër të veprimtarisë operative që po kryen policia e rajonit të Prishtinës…

Arrestohet një person i dyshuar për ...

Prishtinë 10.12.2020 – Sot rreth orës 01:30, në rrugën Prishtinë – Fushë Kosovë, policia ka arrestuar një person…

Në Gjilan arrestohet i dyshuari për...

Më 8 dhjetor 2020, rreth orës 11.00,  Policia e Kosovës, njësiti i hetimeve të stacionit policor në Gjilan,…

Arrestohen dy persona për kanosje

Sot rreth orës 11:00 është marrë informata se në rrugën magjistrale Prishtinë – Ferizaj, një person i dyshuar…

Arrestohet një person i dyshuar për ...

Prishtinë, 08 dhjetor  2020 –   Dje rreth orës 19:00, policia  ka marrë informacionin se në rrugën “Elena Gjika” në…

Statstikat e përgjithshme: 2021-01-26
0
Aksidentet Fatale
20
Aksidentet Me te Lenduar
37
Aksidentet Pa te Lenduar
1081
Tiketa Trafiku Te Shqiptuara
13
Arrestime
7
Ne Mbajtje