Sot në ceremoninë solemne diplomuan 416 zyrtarë policorë të gjeneratës...
Drejtori i Përgjithshëm i PK-së z.Rashit Qalaj, i shoqëruar nga stafi i lart i...
ICITAP-I Amerikan përkrahu dhe mbeshteti institucionet e Kosovës në fushën e...
Drejtori i Përgjthshëm i Policisë së Kosovës, z. Rashit Qalaj priti në...
Me 27.05.2019 drejtori Qalaj priti në një takim CSSP – Qendra e Berlinit për...
• Policia e Kosovës lanson fushatën ‘Të gjithë jemi...
Shefi i Misionit të OSBE-së në Kosovë, Ambasadori Jan Braathu i cili ishte i...
Sot me 1 mars 2019 drejtori i Përgjithshëm i PK-së z. Rashit Qalaj me...
Drejtori i Përgjithshëm i Policisë së Kosovës z. Rashit Qalaj, gjatë...
Policia e Kosovës sekuestron armë dhe municion në Prizren Prizren, 18 shtator 2019

Me datėn 17 shtator Policia nė Suharekė, gjatė zbatimit tė urdhėresės pėr kontroll, ka gjetur dhe ka sekuestruar njė armė tė tipit pistoletė EKOL Special 99, tė kalibrit 9 mm, dy karikatorė dhe shtatė fishekė tė kalibrit 7.62 mm dhe...
më shumë

Raporto krimin